VIDEO: Mladý youtuber EDYN a jeho cestovateľské zážitky

VIDEO: Mladý youtuber EDYN a jeho cestovateľské zážitky

Hoci je ešte len prvákom na vysokej škole, už teraz má množstvo fanúšikov vďaka svojmu youtube kanálu EDYN TV. V súčasnoti sa však viac začal venovať hudbe a to konkrétne svojej rapovej kariére. Reč je samozrejme o EDYNOVI. Mladý chalan, ktorý má síce exotický výzor, ale vyrastal v Bratislave a netají sa tým, že má Slovensko rád a voľné chvíle využíva na spoznávanie jeho krás. My sme ho pozvali do nášho improvizovaného štúdia, kde bol hosťom tretej časti našej cestovateľskej talkshow 7 DIVOV.
Edyn nám o sebe prezradil, že neznáša chladné počasie. Možno práve preto je jeho cestovateľský div sveta španielsky slnečný ostrov Malorka. Na ten sa dostal vďaka svojej youtubovej “kariére” a spolupráci s firmou HP. Bola to kampaň, kedy spoločne s ďalšími youtubermi navštívili v rámci tripu po Európe aj ďalšie zaujímavé mestá. Malorka však zostala v jeho srdci vrytá najviac, aj napriek jednému negatívnemu zážitku. O ňom sa viac dozviete vo videu na konci článku.

Najlepšie zábery do svojho vlogu hľadal EDYN aj na takýchto miestach Malorky.

Okrem cestovania do zahraničia sa Edyn nebojí spoznávať aj krásy Slovenska.  Hlavne počas svojho stredoškolského štúdia spolu s kamarátmi naplno využívali slovenskú výhodu – bezplatné cestovanie vlakmi pre študentov. O tom, či je toto politické riešenie šťastné, nebudeme diskutovať. To necháme na iné portály. Rozhodne ale oceňujeme prístup Edyna a jeho kamarátov, ktorí túto možnosť naplno využili. Veď Slovensko je predsa plné zaujímavých miest, ktoré sa oplatí navštíviť. Celý rozhovor si môžete pozrieť vo videu:

Ak sa ti video páčilo, určite ho zazdieľaj aby sa dostalo aj k ďalším ľuďom. Pokiaľ nechceš aby ti unikli ďalšie časti so super hosťami, tak nám daj odber tu. My ešte poďakujeme spoločnosti DEDOLES, že nám venovala krásne a originálne tričká. Pokiaľ sa ti páčili, tak stačí kliknúť na Matúšove tričko alebo Hefeho tričko a pokojne si objednaj také isté! Vidíme sa pri ďalšom dieli!
Autor článku: ADVENTURE HUNTERS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *