VIDEO: “Island je čarovný!”

VIDEO: “Island je čarovný!”

Zem ohňa a ľadu – Island. Krajina, ktorá láka mnohých dobrodruhov. O tom, že tento ostrovný štát má očarujúce prírodné bohatstvo a stojí za návštevu nám potvrdila aj Ivana Petrušová aka Sweet Lady Lollipop v našej novej časti cestovateľskej talkshow 7 DIVOV.

Do nášho improvizovaného štúdia tentokrát zavítala známa fashion blogerka Ivana Petrušová aka Sweet Lady Lollipop. My sme túto príležitosť naplno využili a vyspovedali sme ju z jej cestovateľských zážitkov. Prioritne sme sa rozprávali o Islande – keďže práve ten si určila za svoj div sveta. Krajina ju ohúrila hlavne svojou rozmanitou prírodnou krásou. S kamarátmi tu strávila necelé dva týždne. Na požičanom aute prebrázdili ostrov krížom krážom.
Ako Sweet Lady Lollipop spoznávala krásy islandskej prírody.

Ich výlet však nezačal vôbec najlepšie. Pri prílete sa im totižto stratila batožina. To ako si so situáciou poradili, ale aj to či je naozaj pravda, že pokiaľ si cudzinec vezme obyvateľku Islandu dostane 5000 EUR sa už dozvieš v našom videu! Tak sleduj.

 

Ak sa ti video páčilo, určite ho zazdieľaj aby sa dostalo aj k ďalším ľuďom. Pokiaľ nechceš aby ti unikli ďalšie časti so super hosťami, tak nám daj odber tu. My ešte poďakujeme spoločnosti DEDOLES, že nám venovala krásne a originálne tričká. Pokiaľ sa ti páčili, tak stačí kliknúť na Matúšove tričko alebo Hefeho tričko a kľudne si objednaj také isté! Vidíme sa pri ďalšom dieli!

Autor článku: ADVENTURE HUNTERS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *