TOTO JE 10 NAJKRAJŠÍCH HRADOV A ZÁMKOV SLOVENSKA!

TOTO JE 10 NAJKRAJŠÍCH HRADOV A ZÁMKOV SLOVENSKA!

Na Slovensku máme množstvo hradov a zámkov. Niektoré vyzerajú “ako nové” a z iných zase ostali len ruiny. Stavíme sa, že aspoň na jednom z nich si už bol aj ty! Chceš navštíviť ďalšie, no nevieš ktoré sa naozaj oplatia? Práve preto sme pre teba pripravili zoznam desiatich tých najkrajších z celého Slovenska. Tu sú!  1. Bojnický zámok – Náš rebríček začneme zámkom, ktorý sa týči nad bájnym mestom Prievidza. Ževraj tam straší – choď skontrolovať.
  2. Bratislavský hrad – Čo aj ty si hrdý “mimoblavák” a teraz ti zabehlo? Nuž za tvoje nevyrovnané traumy nemôžeme – Bratislavský hrad do nášho rebríčka rozhodne patrí!
  3. Oravský zámok – Presúvame sa na sever republiky. Natáčal sa tu film Upír Nosferatu a okrem toho je to obľúbené miesto školských výletov. Poznáš to čo?
  4. Zvolenský hrad – Aj hrad je Zvolenský! Presne tak. Aj napriek tomu, že je naozaj pekný, málokedy sa spomína ako miesto, ktoré by si mal navštíviť. Podľa nás stojí za to!
  5. Červený kameň – Okrem neho je na Slovensku je aj Modrý kameň. My sme však vybrali červený, a nijak to nesúvisí s našimi politickými postojmi!

Zaujíma ťa, ktoré hrady a zámky sa umiestnili v našom rebríčku ďalej? Sleduj naše video:
Na záver už len pripomenieme, že ide o náš subjektívny rebríček, s ktorým sa ty možno nestotožníš. Ak máš nejakého favorita, ktorého by si uprednostnil ty, napíš nám ho do komentára! Či už tu alebo priamo pod video na Youtube!  Ak sa ti páči naša tvorba, chceš nás podporiť a nechceš aby uniklo naše ďalšie video, potvrď nám odber tu! Je to zadarmo. 😉
Autor článku: Adventure Hunters

One Reply to “TOTO JE 10 NAJKRAJŠÍCH HRADOV A ZÁMKOV SLOVENSKA!”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *