Peklo, či pohlavné orgány. Toto je 10 najbizarnejších názvov miest na svete!

Peklo, či pohlavné orgány. Toto je 10 najbizarnejších názvov miest na svete!

O tom, že na Slovensku máme množstvo bizarných názvov miest a obcí sme sa presvedčili v minulom článku. Názvy miest a dedín na svete sú však nemenej kuriózne. Preto sme pre teba pripravili aj zoznam desiatich tých najbizarnejších z celého sveta. Tu sú!
  1. Hell – Náš rebríček začneme diabolsky, a to doslova! Mestečko v Ohio, USA s názvom HELL totižto v preklade znamená PEKLO.
  2. Batman – O tom, že komixový superhrdinovia zažívajú v poslednom čase svoje zlaté časy, svedčí množstvo filmov s touto tematikou. Zaujímalo by nás, či Batman pochádza práve z tohto tureckého mestečka?
  3. Fucking – K názvu tejto rakúskej sa ani vyjadrovať netreba…
  4. Llanfairpwllgwyngyll  – Nie, autor pri písaní článku nezaspal na klávesnici. Toto je SKRÁTENÝ názov dedinky s najdlhším názvom na svete, ktorá sa nachádza vo Walese. Celý názov je:

    Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch !!!

  5. Swastika – Na piatom mieste sa umiestnil mestečko v Ontario, USA. Jeho názov je zhodný s názvom symbolu u nás známeho skôr ako hákový kríž.

Zaujíma ťa, kto sa umiestnil v našom rebríčku ďalej? Sleduj naše video:


Na záver už len pripomenieme, že ide o náš subjektívny rebríček, s ktorým sa ty možno nestotožníš. Ak máš nejakého favorita, ktorého by si uprednostnil ty, napíš nám ho do komentára! Či už tu alebo priamo pod video na Youtube! Nabudúce sa pozrieme na 10 najlepších cestovateľských pesničiek. Ak nechceš aby ti toto video uniklo, potvrď nám odber tu! Je to zadarmo. 😉
Autor článku: Adventure Hunters

One Reply to “Peklo, či pohlavné orgány. Toto je 10 najbizarnejších názvov miest na svete!”

  1. A čo taká dedina s názvom Pičín v ČR alebo horný a dolný kokotský rybník, Vrch kokotsko, kokotská studánka takisto v ČR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *