VIDEO: Našli sme pozoruhodnú zbierku v opustenom hoteli

VIDEO: Našli sme pozoruhodnú zbierku v opustenom hoteli

Ahojte dobrodruhovia! V youtube videách s podtitulom ZUB ČASU vám predstavujeme opustené budovy a miesta. Dá sa teda povedať, že ide o určitý druh Urbexu. Podľa štatistík nášho Youtube kanálu je to divácky najobľúbenejší formát zo všetkých, ktoré pridávame. Okrem toho, že baví vás divákov, baví aj nás. Preto, keď nám napísal fanúšik Jakub Vančo o opustenom rekreačnom komplexe Madarász, sme neváhali ani minútu a vydali sa ho preskúmať.

Komplex sa nachádza neďaleko Dunajskej Stredy. My konkrétne sme sa sem dostali cez asfaltku z obce Blahová. Kedže v okolí je chatová oblasť a  poľnohospodársky obrábaná pôda,  je v dobrom stave. My sme prišli autom a zaparkovali asi 200 metrov od komplexu.

Pri vchode nás vítala tabuľa s nápisom Vstup zakázaný.

Keď sme sa priblížili k objektu, privítala nás zamknutá brána . Tabuľa na nej upozorňovala, že vstup na pozemok je zakázaný. Ako sme s touto situáciou naložili sa dozviete v našom videu:


Na záver už len doplníme. Je nám ľúto, že na Slovensku máme toľko zbytočne schátraných budov. Toto video má slúžiť na zamyslenie sa. Pridávame ešte pár fotiek:

Umelecká zbierka, ktorú sme objavili v jednej z opustených izieb.

Spoločné priestory nad recepciou zdobil v čase najväčšej slávy zaujímavý luster.

Schody, ktoré by sme si vedeli predstaviť v americkom horore.
Autor článku: ADVENTURE HUNTERS

One Reply to “VIDEO: Našli sme pozoruhodnú zbierku v opustenom hoteli”

  1. Tie veci tam dali pretože sú strašne hodnotné. Nechceli aby to vyzeralo moc nápadne v nejakom trézore.. Tak to dali tam je to očividné. A tym pádom, že strechu rekonštruovali sa to snažia predať za nehorázne peniaze preto to chátra z vnútra. Chcú to predať, len im to nejako nejde 15 rokov min typujem :D. Škoda má to potencial na nejaké ubytovanie v dobrej cene aj s dobrými službami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *