DOSTANEME SA BEZ PEŇAZÍ DO AFRIKY?

DOSTANEME SA BEZ PEŇAZÍ DO AFRIKY?

Hovoríte si čo je to za blbosť? Cestovať bez peňazí? My vieme, že to ide! Pred dvoma rokmi, sme sa o tom presvedčili na vlastnej koži. Vtedy sme v rámci projektu #ZAROZOK  prešli vyše 1000 kilometrov a dostali sa až do Litvy! O čo v tomto projekte ide sa dozvieš v nasledujúcich riadkoch.
Je to veľmi jednoduché. Necháte doma všetky peniaze, ktoré máte. Zoberiete si len 24 rožkov a vydáte sa na cestu. (My sme to ešte vyhrotili tak, že cieľ nám v ráno začiatku cesty vylosovala náhodná okoloidúca spomedzi všetkých krajín EÚ. Bolo to Estónsko.) A potom už všetko čo na ceste potrebujete – jedlo, odvoz a ubytovanie – vymieňate za rožky.

Po ceste zistíte, že to nie je až také ťažké. Všade sa nájdu dobrí ľudia, ktorí sú ochotní pomôcť. My sme sa vďaka tomu dostali až do Litvy, čo je vyše tisíc kilometrov, bez jediného centu. Po dvoch rokoch nám opäť chýba dobrodružstvo, tak sme sa rozhodli, že to tentokrát skúsime až do Afriky. Čo myslíte, podarí sa nám to? Vyrážame už 23.7.2018. Ak si zvedavý, ako sa nám bude dariť počas našej cesty sleduj náš instagram, a takisto nám hoď odber na Youtube, kde budeme pridávať videá z cesty.

Autor článku: Adventure Hunters

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *