DOMČEK Z VEČERNÍČKA SKUTOČNE EXISTUJE! TU SA NACHÁDZA.

DOMČEK Z VEČERNÍČKA SKUTOČNE EXISTUJE! TU SA NACHÁDZA.

Kto by si nepamätal na legendárne animované intro k Večerníčku s deduškom, jeho štvornohým miláčikom a samozrejme legendárnym domčekom so slamenou strechou. Kde však brali jeho tvorcovia inšpiráciu? No predsa na slovenskom vidieku. Kedysi v takýchto domčekoch býval bežný ľud, dnes už je ich po Slovensku roztrúsených len pár. My sme jeden z nich našli!
Hneď ako sme na internete našli jeho fotku sme si povedali – toto musíme preskúmať! Píšeme teda pánovi, ktorý obrázok odfotil. Ten nám podrobne opísal miesto, kde sa nachádza táto chalúpka. Neostávalo nám nič iné, ako sa vydať na cestu!

Chalúpka sa skrýva v lesoch neďaleko mesta Zvolen.

Nachádza sa v osade Podsekier nad dedinkou Záježová neďaleko Zvolena. My sme išli podľa navigácie, no na konci cesty nám už nepomohla ani tá. Neostávalo nám nič iné ako sa spýtať miestnych. Milý pán nám ochotne poradil. Vedeli sme, že k domčeku nás čaká približne polhodinová prechádzka. Nakoniec sme zistili, že do osady sa dá dostať aj autom – musí to byť ale poriadny offroad. Viac sa už ale dozviete v našom najnovšom videu:
No čo? Aj vám naskočili pri pozeraní tohto videa nostalgické spomienky? Neváhajte a utekajte toto miesto objaviť aj vy! 

Fotogenický objekt, čo poviete?
Autor článku: Adventure Hunters

One Reply to “DOMČEK Z VEČERNÍČKA SKUTOČNE EXISTUJE! TU SA NACHÁDZA.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *