DI CAPRIO ČI KRISTEN STEWART. TOTO JE 10 NAJ CESTOVATEĽSKÝCH FILMOV!

DI CAPRIO ČI KRISTEN STEWART. TOTO JE 10 NAJ CESTOVATEĽSKÝCH FILMOV!

Všetci poznáme tie momenty, keď by sme najradšej niekam vypadli, no nemôžme. Či už je to z finančných, zdravotných alebo iných dôvodov. Vtedy môžme buď cestovať prstom po mape alebo si pustiť dobrý cestovateľský film (alebo prečítať knižku – na tie sa pozrieme nabudúce). A my ti teraz prinesieme zoznam tých najlepších!
  1. INTO THE WILD – myslíme, že tento film milovníkom cestovanie a dobrodružstiev netreba veľmi predstavovať. Zaujímavosťou je, že jednu z hlavných úloh si vo filme zahrala aj Kristen Stewart (hlavná hrdinka milovaného a nenávideného Twighlight)
  2. THE SECRET LIFE OF WALTER MITTY – v hlavnej úlohe s Benom Stillerom, ktorý ho aj sám režíroval. Je o radovom zamestnancovi vo veľkej korporátnej firme, ktorý kvôli platonickej láske zmení svoj stereotypný život do oveľa dobrodružnejšej podoby.
  3. WILD – tentokrát je hlavnou hrdinkou výnimočne žena, ktorá sa vydala sama na niekoľkomesačnú “očistnú” púť Amerikou.
  4. THE WAY – hlavnú postavu v tomto filme stvárnil otec slávneho Charlie Sheena. Vo filme hrá takisto rolu otca – zubára z USA, ktorý celý život obetoval práci a kariére. To však zmenil moment, keď mu zomrel syn na ceste do Santiago de Compostela, a on sa rozhodol ju absolvovať namiesto neho.
  5. UP! – animovaný film o deduškovi, ktorému zomrela manželka. Počas života plánovali spoločnú cestu za dobrodružstvom. Ako to však väčšinou býva, nikdy sa k nej nedostali. Smrť manželky bola impulzom sa na túto cestu vydať a zažiť mnohé dobrodružstvá.

Chceš vedieť aké ďalšie filmy sa dostali do nášho rebríčku? Dozvieš sa v našom videu:

Na záver už len pripomenieme, že ide o náš subjektívny rebríček, s ktorým sa ty možno nestotožníš. Ak máš nejakého favorita, ktorého by si uprednostnil ty, napíš nám ho do komentára! Či už tu alebo priamo pod video na Youtube! Nabudúce sa pozrieme na 10 najkrajších hradov a zámkov Slovenska. Ak nechceš aby ti toto video uniklo, potvrď nám odber tu! Je to zadarmo. 😉
Autor článku: Adventure Hunters

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *